Wat voor een type klant bent u?
Tel.: +31 (0)20 - 740 1500 · Tel.: +32 280 866 68 · Where service never comes second
Menu

AccessoiresTransceivers & converters

Raster Lijst
  • HP ENTERPRISE HPE
    € 61,50 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE
    HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000
    Info Vergelijk Bestel
  • 172
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 275,09 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
    Info Vergelijk Bestel
  • HP ENTERPRISE HPE B-Series
    Prijs op aanvraag
    HP ENTERPRISE HPE B-Series
    HPE B-Series - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - voor HPE 1606, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb
    Info Vergelijk Offerte
  • 383
    Cisco Small Business MGBSX1
    € 75,53 excl. BTW
    Cisco Small Business MGBSX1
    Cisco Small Business MGBSX1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC
    Info Vergelijk Bestel
  • Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Prijs op aanvraag
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X, 3750
    Info Vergelijk Offerte
  • 66
    Cisco Small Business MGBLH1
    € 151,09 excl. BTW
    Cisco Small Business MGBLH1
    Cisco Small Business MGBLH1 - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LH - LC - maximaal 40 km - 1310 nm - voor P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1-EU, MGBT1-UK
    Info Vergelijk Bestel
  • 1.375
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 547,42 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX
    Info Vergelijk Bestel
  • 130
    HP ENTERPRISE HPE 331T
    € 225,15 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE 331T
    HPE 331T - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 laag profiel - Gigabit Ethernet x 4 - voor ProLiant DL360 Gen10, DL560 Gen10, ML110 Gen10, ML350 Gen10, XL230k Gen10
    Info Vergelijk Bestel
  • 15
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
    Prijs op aanvraag
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m
    Info Vergelijk Offerte
  • 184
    TP-LINK TL-SM311LM
    € 24,00 excl. BTW
    TP-LINK TL-SM311LM
    TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
    Info Vergelijk Bestel
  • 30
    D-Link DEM 310GT
    € 62,03 excl. BTW
    D-Link DEM 310GT
    D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor D-Link DXS-1100-16, 1210-16, 3400-24, 3600-16; DGS 3630; Web Smart DXS-1210-12
    Info Vergelijk Bestel
  • 1
    HP ENTERPRISE HPE
    € 289,21 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE
    HPE - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8
    Info Vergelijk Bestel

Offerte aanvragen voor HP ENTERPRISE HPE B-Series (AJ716A)



 

Offerte aanvragen voor Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE (GLC-T=)



 

Offerte aanvragen voor StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring (SFPC1110)