Wat voor een type klant bent u?
Tel.: +31 (0)20 - 740 1500 · Tel.: +32 280 866 68 · Where service never comes second
Menu

AccessoiresTransceivers & converters

Raster Lijst
  • 429
    HP ENTERPRISE HPE
    € 76,87 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE
    HPE - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - voor Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 1700, 2610, 2810, 6120, Switch XL 10/100/1000
    Info Vergelijk Bestel
  • 704
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 210,19 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
    Info Vergelijk Bestel
  • HP ENTERPRISE HPE B-Series
    Prijs op aanvraag
    HP ENTERPRISE HPE B-Series
    HPE B-Series - SFP+ transceivermodule - 8GB glasvezelkanaal (SW) - voor HPE 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32; BLc3000 Enclosure; StoreFabric 8/24 8Gb
    Info Vergelijk Offerte
  • 9
    Intellinet Fast Ethernet Media Converter
    Prijs op aanvraag
    Intellinet Fast Ethernet Media Converter
    Intellinet Fast Ethernet Media Converter - Glasvezel mediaconverter - Fast Ethernet - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC multimodus - maximaal 2 km - 1310 nm
    Info Vergelijk Offerte
  • 610
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 223,12 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - maximaal 100 m - voor Cisco 5508; Catalyst 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560X
    Info Vergelijk Bestel
  • 275
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 399,11 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-LH - LC/PC enkele modus - maximaal 10 km - 1310 nm - voor Cisco 38XX, 39XX, 4451, 892; Catalyst 29XX, 3650; ME 3600; Supervisor Engine 8; UCS 62XX
    Info Vergelijk Bestel
  • 18
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
    Prijs op aanvraag
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
    StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-TX - RJ-45 - maximaal 100 m
    Info Vergelijk Offerte
  • 134
    TP-LINK TL-SM311LM
    € 24,17 excl. BTW
    TP-LINK TL-SM311LM
    TP-LINK TL-SM311LM - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC multi-modus - maximaal 550 m - 850 nm
    Info Vergelijk Bestel
  • 61
    HP ENTERPRISE HPE
    € 294,92 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE
    HPE - SFP+ transceivermodule - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-modus - maximaal 300 m - 850 nm - voor Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8
    Info Vergelijk Bestel
  • 41
    D-Link DEM 310GT
    Prijs op aanvraag
    D-Link DEM 310GT
    D-Link DEM 310GT - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-LX - LC - maximaal 10 km - 1310 nm - voor D-Link DXS-1100-16, 1210-16, 3400-24, 3600-16; DGS 3630; Web Smart DXS-1210-12
    Info Vergelijk Offerte
  • 52
    HP ENTERPRISE HPE 331T
    € 196,65 excl. BTW
    HP ENTERPRISE HPE 331T
    HPE 331T - Netwerkadapter - PCIe 2.0 x4 low profile - Gigabit Ethernet x 4 - voor ProLiant DL20 Gen9, DL560 Gen9, ML10 Gen9, ML10 v2, ML110 Gen9, ML30 Gen9, XL170r Gen9
    Info Vergelijk Bestel
  • Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    € 167,90 excl. BTW
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE
    Cisco - SFP (mini-GBIC) transceivermodule - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-modus - maximaal 1 km - 850 nm - voor Cisco 38XX; Catalyst 29XX, 3560, 3750; Catalyst Express 500; Supervisor Engine II-Plus-TS
    Info Vergelijk Bestel

Offerte aanvragen voor HP ENTERPRISE HPE B-Series (AJ716A)



 

Offerte aanvragen voor Intellinet Fast Ethernet Media Converter (506502)



 

Offerte aanvragen voor StarTech.com Cisco compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring (SFPC1110)



 

Offerte aanvragen voor D-Link DEM 310GT (DEM-310GT)