Wat voor een type klant bent u?
Tel.: +31 (0)20 - 740 1500 · Tel.: +32 280 866 68 · Where service never comes second
Menu

KabelsFiber

Raster Lijst
  • 23
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
    € 13,99 excl. BTW
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
    StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar SC multimodus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron
    Info Vergelijk Bestel
  • 29
    HP ENTERPRISE HPE
    Prijs op aanvraag
    HP ENTERPRISE HPE
    HPE - Netwerkkabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - voor Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen9
    Info Vergelijk Offerte
  • 2
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    € 15,10 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    ACT - Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar SC/PC enkele modus (M) - 50 cm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 135
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    € 13,98 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 50 cm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 16
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    € 15,10 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    ACT - Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar SC/APC enkele modus (M) - 50 cm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 2
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    € 13,98 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 50 cm - geel
    ACT - Verbindingskabel - SC/APC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 50 cm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 360
    INTRONICS ACT
    € 2,64 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Pigtail - LC/UPC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 145
    INTRONICS ACT
    € 2,04 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Pigtail - LC/UPC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 125
    INTRONICS ACT
    € 3,28 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Pigtail - LC/UPC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - erika violet
    Info Vergelijk Bestel
  • 91
    ACT verbindingskabel - 50 cm - erika violet
    € 14,56 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 50 cm - erika violet
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 50 cm - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij - erika violet
    Info Vergelijk Bestel
  • 81
    Ewent EL9902
    € 9,76 excl. BTW
    Ewent EL9902
    Ewent EL9902 - Netwerkkabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - G.657.A1 - halogeenvrij - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 81
    ACT verbindingskabel - 25 cm - geel
    € 14,48 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 25 cm - geel
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/UPC enkele modus (M) - 25 cm - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij - geel
    Info Vergelijk Bestel

Offerte aanvragen voor HP ENTERPRISE HPE (AJ835A)