Wat voor een type klant bent u?
Tel.: +31 (0)20 - 740 1500 · Tel.: +32 280 866 68 · Where service never comes second
Menu
Filters:

Netwerk & UPSGlasvezel connectors

Raster Lijst
  • 12
    INTRONICS ACT
    € 15,31 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 3 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 21
    ACT verbindingskabel - 1 m - aqua
    € 11,54 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 1 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 50
    ACT verbindingskabel - 1.5 m - aqua
    € 11,95 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 1.5 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 1.5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 20
    INTRONICS ACT
    € 14,75 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 17
    ACT koppelstuk voor netwerk - limoengroen
    € 2,94 excl. BTW
    ACT koppelstuk voor netwerk - limoengroen
    ACT - Koppelstuk voor netwerk - LC multi-modus (V) naar LC multi-modus (V) - glasvezel - OM5 - limoengroen
    Info Vergelijk Bestel
  • 16
    INTRONICS ACT
    € 14,19 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 76
    INTRONICS ACT SC glasvezel demper 15 dB. Demping: 15 dB. 1 stk
  • 56
    ACT verbindingskabel - 3 m - aqua
    € 13,47 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 3 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 48
    ACT koppelstuk voor netwerk - blauw
    € 31,46 excl. BTW
    ACT koppelstuk voor netwerk - blauw
    ACT - Koppelstuk voor netwerk - LC (V) naar FC (V) - glasvezel - blauw
    Info Vergelijk Bestel
  • 47
    INTRONICS ACT FA2043
    € 45,20 excl. BTW
    INTRONICS ACT FA2043
    ACT FA2043 - Fiber-optic termination box - lichtgrijs, RAL 7035
    Info Vergelijk Bestel
  • 44
    ACT verbindingskabel - 2 m - aqua
    € 12,43 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 2 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 44
    ACT verbindingskabel - 10 m - aqua
    € 20,54 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 10 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 10 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel