Wat voor een type klant bent u?
Tel.: +31 (0)20 - 740 1500 · Tel.: +32 280 866 68 · Where service never comes second
Menu
Filters:

Netwerk & UPSGlasvezel connectors

Raster Lijst
  • 30
    INTRONICS ACT
    € 15,31 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 3 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 19
    ACT verbindingskabel - 1 m - aqua
    € 11,54 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 1 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 25
    INTRONICS ACT
    € 14,75 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 2 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 16
    INTRONICS ACT
    € 14,19 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 1 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 8
    ACT verbindingskabel - 1.5 m - aqua
    € 11,95 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 1.5 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 1.5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 122
    ACT verbindingskabel - 2 m - aqua
    € 12,43 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 2 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 2 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 83
    ACT koppelstuk voor netwerk - aqua
    € 0,46 excl. BTW
    ACT koppelstuk voor netwerk - aqua
    ACT - Koppelstuk voor netwerk - SC multimodus (V) naar SC multimodus (V) - glasvezel - OM3 - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 43
    ACT verbindingskabel - 5 m - aqua
    € 15,58 excl. BTW
    ACT verbindingskabel - 5 m - aqua
    ACT - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar ST/UPC meervoudige modus (M) - 5 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM3 - halogeenvrij, stijger - aqua
    Info Vergelijk Bestel
  • 40
    INTRONICS ACT
    € 17,06 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Verbindingskabel - LC/APC enkele modus (M) naar LC/APC enkele modus (M) - 3 m - glasvezel - 9/125 micron - OS2 - halogeenvrij, stijger - geel
    Info Vergelijk Bestel
  • 32
    INTRONICS ECON-Line
    € 9,78 excl. BTW
    INTRONICS ECON-Line
    ECON-Line - Verbindingskabel - LC/UPC multi-modus (M) naar LC/UPC multi-modus (M) - 3 m - glasvezel - 50 / 125 micron - OM4 - halogeenvrij - erika violet
    Info Vergelijk Bestel
  • 24
    INTRONICS ACT
    € 2,94 excl. BTW
    INTRONICS ACT
    ACT - Koppelstuk voor netwerk - LC enkele modus (V) naar LC enkele modus (V) - glasvezel - OS2 - blauw
    Info Vergelijk Bestel
  • 24
    ACT koppelstuk voor netwerk - beige
    € 0,46 excl. BTW
    ACT koppelstuk voor netwerk - beige
    ACT - Koppelstuk voor netwerk - SC multimodus (V) naar SC multimodus (V) - glasvezel - OM1/OM2 - beige
    Info Vergelijk Bestel