76844882_2423139322.jpg

ACT DC5030 Glasvezel kabel 100 m MPO/MTP LSZH OM3/...
Op voorraad (1)

€ 2300,00 excl. btw 2300.0 EUR

€ 460,00

ACT DC5030 Glasvezel kabel 100 m MPO/MTP LSZH OM3/OM4 Violet

DC5030
ACT DC5030. Lengte snoer: 100 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM3/OM4, Aansluiting 1: MPO/MTP, Aansluiting 2: MPO/MTP, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet

€ 2300,00 excl. btw 2300.0 EUR

€ 460,00

Op voorraad (1)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Gewicht en omvang
Gewicht 4,16 kg
Diameter van de kabel 6,5 mm
Kenmerken
Materiaal buitenmantel Brandvertragend, halogeenvrij
Verlies van insertion 0,35 dB
Reflectieverlies 20 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Kleur kabel Violet
Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
Aansluiting 2 MPO/MTP
Aansluiting 1 MPO/MTP
Type glasvezel OM3/OM4
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 100 m