78491404_8984347267.jpg

ACT DC5205 Glasvezel kabel 20 m 2x MPO LSZH OM4 Vi...
Op voorraad (2)

€ 1169,40 excl. btw 1169.4 EUR

€ 233,88

ACT DC5205 Glasvezel kabel 20 m 2x MPO LSZH OM4 Violet

DC5205
ACT DC5205. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OM4, Aansluiting 1: 2x MPO, Aansluiting 2: 2x MPO, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Vrouwelijk/Vrouwelijk, Kleur kabel: Violet

€ 1169,40 excl. btw 1169.4 EUR

€ 233,88

Op voorraad (2)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Product Informatie

MTP/MPO trunk kabels zijn ontworpen voor gebruik in datacenters en serverruimtes MTP/MPO trunk kabels zijn fiber kabels met aangezet MTP connectoren, een vorm van prefabkabel, die steeds meer ingezet worden in datacenters en serverruimtes. Geschikt voor Point-to-point en vaste bekabeling Datacenters maken onderscheid tussen twee implementaties bekabeling. Point-to-point bekabeling houdt in dat apparatuur rechtstreeks met elkaar wordt verbonden. Vaste bekabeling, ook gestructureerde bekabeling genoemd, houdt in dat er gebruikt wordt gemaakt van panelen, installatiebekabeling en patchbekabeling. ACT MTP/MPO trunkkabels zijn geschikt voor zowel point to point als vaste bekabelingsoplossingen. Door gebruik te maken van een trapsgewijze fanout zijn de kabels eenvoudig aan te sluiten op zowel patchpanelen als op apparatuur zoals switches, servers en storage. Door gebruik te maken van kabels met een kleine diameter zijn de trunk kabels, ook in grotere aantallen, goed te gebruiken in kabelducts en in 19” kasten. Hieronder lichten we dat uitgebreider toe. Of u nu kiest point-to-point of gestructureerde oplossingen, met ACT MTP/MPO trunkkabels richt u snel en eenvoudig uw datacenter of serverruimte in. Tot 50% meer capaciteit door ultra compacte kabel ACT MTP/MPO trunkkabels zijn door de dunne diameter (6.8mm) geschikt voor high density verbindingen in datacenters en serverruimtes. Door ons ontwerp van ultra compacte kabels met dunne diameter is het mogelijk om tot 50% meer kabels in het fiber raceway / kabelduct kwijt te kunnen. Dit zorgt voor betere schaalbaarheid bij toekomstige uitbreidingen van het netwerk. Compacte fanouts zorgen voor meer ruimte op belangrijkste plaatsen Rondom actieve apparatuur of bij racks in 19” kasten is veelal een ruimtegebrek. Bij ACT houden we daar rekening mee door de fanouts van onze trunk kabels zo compact mogelijk maar wel robuust te maken. Dit doen we door bij MTP/MPO trunk door gebruik van kabels 2mm fanout. Deze kabels zijn door de kleine diameter buigzamer en nemen minder ruimte in, toch bieden deze fanouts vergelijkbare trekontlasting als glasvezel patchcords. Ook de overgang van de kabel naar de fanout is compact, dit maakt de aanleg eenvoudiger en bespaart ruimte.

Technische Specificaties

Verpakking
Aantal 1
Gewicht en omvang
Gewicht 710 g
Diameter van de kabel 6,8 mm
Kenmerken
Polariteit A
Materiaal buitenmantel Halogeenvrij
Verlies van insertion 0,2 dB
Reflectieverlies 20 dB
Draad modus structuur Multimode
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Nee
Kleur kabel Violet
Geslacht connector Vrouwelijk/Vrouwelijk
Aansluiting 2 2x MPO
Aansluiting 1 2x MPO
Type glasvezel OM4
Soort kabel LSZH
Lengte snoer 20 m