img_7825122_medium_1481551298_6798_14419.jpg

ACT Blauwe 2 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 co...
Op voorraad (2527)

€ 9,40 excl. btw 9.4 EUR

€ 1,88

ACT Blauwe 2 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren

IB8602
ACT Blauwe 2 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren. Lengte snoer: 2 m, Kabel standaard: Cat6, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Contact geleider materiaal: Goud, Kleur kabel: Blauw

€ 9,40 excl. btw 9.4 EUR

€ 1,88

Op voorraad (2527)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
UNSPSC-code 43173608
Kenmerken
Contact geleider materiaal Goud
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Kleur kabel Blauw
Kabel standaard Cat6
Lengte snoer 2 m

Klanten die dit product bekeken, kochten ook

ACT RL1501 Glasvezel kabel 1 m ST Oranje
Op voorraad (16)

€ 34,35 excl. btw

ACT RL1501 Glasvezel kabel 1 m ST Oranje

RL1501 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT Zwarte 1,5 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren
Op voorraad (4252)

€ 8,20 excl. btw

ACT Zwarte 1,5 meter UTP CAT6 patchkabel met RJ45 ...

IB8951 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1m Glasvezel kabel OFC Blauw
Op voorraad (0)

€ 36,60 excl. btw

ACT OM4, SC-SC, 50/125, 1m Glasvezel kabel OFC Bla...

RL3701 Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *