ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren, 0,5 m, LSZH, OS2, SC/APC, SC/APC, Geel 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: SC/APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
(RL1600)

€ 37,75 37.75 EUR

€ 7,55

Product not available
Add to Cart
Op voorraad (7)
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd*