ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren, 20 m, LSZH, OS2, LC/APC, LC/APC, Geel 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren

ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC/APC8 connectoren. Lengte snoer: 20 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: LC/APC, Aansluiting 2: LC/APC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
(RL2620)

€ 71,45 71.45 EUR

€ 14,29

Product not available
Add to Cart
Op voorraad (7)
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd*