img_8866152_medium_1481539066_7881_29776.jpg

ACT 0.5m 50/125µm OM3 Glasvezel kabel 0,5 m LC FC ...
Op voorraad (34)

€ 34,65 excl. btw 34.65 EUR

€ 6,93

ACT 0.5m 50/125µm OM3 Glasvezel kabel 0,5 m LC FC Blauw

RL8600
ACT 0.5m 50/125µm OM3. Lengte snoer: 0,5 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: FC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 34,65 excl. btw 34.65 EUR

€ 6,93

Op voorraad (34)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 FC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 0,5 m