img_11062106_medium_1481703233_7012_12896.jpg

ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
Op voorraad (6)

€ 104,10 excl. btw 104.1 EUR

€ 20,82

ACT 15m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw

RL8715
ACT 15m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 15 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 104,10 excl. btw 104.1 EUR

€ 20,82

Op voorraad (6)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Materiaal PVC
Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 15 m