img_11062108_medium_1481703234_3183_12896.jpg

ACT 30m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
Op voorraad (2)

€ 175,80 excl. btw 175.8 EUR

€ 35,16

ACT 30m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw

RL8730
ACT 30m 50/125µm OM4. Lengte snoer: 30 m, Aansluiting 1: LC, Aansluiting 2: SC, Kern diameter: 50 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Blauw

€ 175,80 excl. btw 175.8 EUR

€ 35,16

Op voorraad (2)
In Winkelwagen
Product vergelijken

Orders besteld voor 16:00,
de volgende werkdag geleverd *

Technische Specificaties

Overige specificaties
Materiaal PVC
Kenmerken
Bekleding diameter 125 µm
Kern diameter 50 µm
Full duplex Ja
Kleur kabel Blauw
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk
Aansluiting 2 SC
Aansluiting 1 LC
Lengte snoer 30 m