ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren, 0,5 m, LSZH, OS2, SC/APC, LC/PC, Geel 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren

ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/PC connectoren. Lengte snoer: 0,5 m, Soort kabel: LSZH, Type glasvezel: OS2, Aansluiting 1: SC/APC, Aansluiting 2: LC/PC, Kern diameter: 9 µm, Geslacht connector: Mannelijk/Mannelijk, Full duplex, Kleur kabel: Geel
(RL8800)

€ 34,95 34.95 EUR

€ 6,99

Product not available
Add to Cart
Op voorraad (12)
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd*