1m 10 Gb Aqua MM Fiber Patch Cable LC/LC 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

StarTech.com 1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar LC multi-modus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - aqua
(A50FBLCLC1)

€ 47,65 47.65 EUR

€ 9,53

Product not available
Add to Cart
Op voorraad (175)
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd*