1M 10 GB AQUA FIBER PATCH CABLE LC/SC 1m Fiber Optic Cable - Aqua - MM Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Aqua - MM Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - Verbindingskabel - LC multi-modus (M) naar SC multimodus (M) - 1 m - glasvezel - 50 / 125 micron - aqua
(A50FBLCSC1)

€ 40,90 40.9 EUR

€ 8,18

Product not available
Add to Cart
Op voorraad (2)
Voor 16:00 besteld, volgende werkdag geleverd*