Allied Telesis AT MMC2000/SP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 550 m - 850 nm MMC2000/SP

Allied Telesis AT MMC2000/SP - Glasvezel mediaconverter - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SFP (mini-GBIC) - maximaal 550 m - 850 nm
(AT-MMC2000/SP-60)

€ 158,30 158.3 EUR

€ 131,10

Product not available
Add to Cart
Niet op voorraad (0)
Bel of mail voor de beschikbaarheid