Allied Telesis AT-QSFPSR4 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - 850 nm AT-QSFPSR4

Allied Telesis AT-QSFPSR4 - QSFP+ zendontvanger module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - 850 nm
(AT-QSFPSR4)

€ 1081,74 1081.74 EUR

€ 895,85

Product not available
Add to Cart
Niet op voorraad (0)
Bel of mail voor de beschikbaarheid